شرایط ارسال سفارشات

تمام سفارشات «داروخانه آنلاین دکتر دهاقین» به صورت رایگان در سراسر کشور توزیع می شود، و ارسال سفارشات به صورت «پست پیشتاز» و «پست ویژه» (بسته به محل سفارش) و «پیک موتوری »انجام می گردد.

  • به دلیل سوبسید دولت و عدم سود مالی برای داروخانه و تنها جهت تأمین اقلام مورد نیاز هموطنان عزیز، استثنائا محصولات غذای کودک به صورت رایگان ارسال نمی گردند و هزینه ارسال از مشتریان عزیز اخذ می گردد.

پست پیشتاز

تمام سفارشات ثبت شده در داروخانه آنلاین دکتر دهاقین که توسط پست پیشتاز و پست سفارشی ارسال می گردند، زمان تحویل محصولات ۲۴ الی ۹۶ ساعت پس از تحویل به پست می باشد.

 

همه سفارشات داروخانه آنلاین دکتر دهاقین، پس از طی مراحل پردازش، هر روز ساعت ۹ صبح تحویل شرکت ملی پست می شوند. طبعا سفارشاتی که تا بعدازظهر روز گذشته ثبت و پردازششان کامل شده باشد در آن روز ارسال می شوند، و سفارشات مربوط به بعد از آن در روز کاری بعد ارسال می گردند.

 

شما می توانید شماره ۲۴ رقمی مرسوله پست شده را در «سامانه رهگیری مرسولات پستی» وارد کرده و سفارش خود را رهگیری نمایید. این کد پس از ثبت در سامانه آنلاین پست، برای مشتریان عزیز پیامک می گردد.

در صورتی که سفارش برای خریدار ارسال شود و به هر دلیلی ایشان موفق به دریافت سفارش نشوند، برای ارسال دوباره آن سفارش، هزینه حمل به عهده خریدار می باشد. همچنین برای ارسال دوباره سفارش، مشتریان عزیز باید مبلغ سفارش را به صورت کارت به کارت پرداخت نمایند تا مجموعه «داروخانه آنلاین دکتر دهاقین» نسبت به ارسال سفارش مبادرت نماید.

 

پیک موتوری

عزیزانی که مایل به دریافت سفارش در روز سفارش را دارند، میتوانند پس از ثبت سفارشِ خود، با کارشناسان داروخانه آنلاین دکتر دهاقین تماس حاصل نمایند و هماهنگی های لازم جهت ارسال با پیک موتوری را با ایشان انجام دهند. لازم به توضیح است که در شرایط خاص مانند برف و بوران، باران شدید و سیل، و مسائل از این قبیل که رفت و آمد برای موتورسواران را غیرممکن یا سخت کند، بر روی این شیوه ارسال تأثیر خواهد گذاشت.